Przejdź do treści

O przychodni

Centrum medyczne Medicers działa od roku 2007. Od lat nasza placówka systematycznie poszerza swój zakres działalności i w tej chwili oferuje kompleksową opiekę zdrowotną i pomoc zarówno dorosłym, jak i dzieciom. W Medicers spotkacie Państwo doświadczonych lekarzy kilkunastu specjalności oraz świetnie wykwalifikowany zespół pielęgniarek i rehabilitantów. Nasza przychodnia Targówek obrała na miejsce swojej lokalizacji. Dysponujemy infrastrukturą, która oprócz konsultacji pozwala nam oferować pacjentom także badania laboratoryjne i diagnostyczne. Placówka ma też duże doświadczenie we współpracy z firmami w zakresie medycyny pracy.

Centrum Medicers oferuje usługi w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz na zasadach wizyt prywatnych. Zapraszamy do korzystania z naszych poradni.

Programy unijne

Mamy przyjemność poinformować, iż firma Medicers Sp z o.o. uczestniczy w programie unijnym pt.: „Promocja Medicers Sp z o.o. na rynkach międzynarodowych” w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013, Działanie 6.5 – Poddziałanie 6.5.2.

Medicers,
Przychodnia Targówek

Call Now Button