Przejdź do treści

Porady ekspertów

przyczyny osłabienia pamięci

Przyczyny osłabienia pamięci i koncentracji

  Co wpływa negatywnie na naszą pamięć i koncentrację? Zwykle wiążemy przyczyny osłabienia pamięci z wiekiem lub zdenerwowaniem. Jednak czynników pogarszających naszą pamięć jest wiele, a część z nich może stanowić dla nas zaskoczenie.

  ból brzucha układ pokarmowy

  Zdrowy układ pokarmowy? Dbaj nie tylko o dietę

   Ważne jest nie tylko to co jemy, ale także, jak jemy. A poza tym: co robimy przed posiłkiem i po posiłku. O co zadbać, aby jak najlepiej pomagać naszemu układowi pokarmowemu w jego codziennej pracy?  Dlaczego jedzenie w pośpiechu nam szkodzi?

   włókniaki usuwanie

   Usuwanie włókniaków: czy jest bezpieczne i konieczne?

    Włókniaki nie są na ogół większym zagrożeniem dla naszego zdrowia i bywają raczej przyczyną zmartwień z powodu ich wpływu na urodę. Te małe narośle i guzki trzeba jednak pokazać dermatologowi, aby mieć pewność, że mamy do czynienia właśnie z włókniakiem, a nie czymś groźniejszym.

    zdrowotne skutki otyłości

    Jakie są zdrowotne skutki otyłości?

     Otyłość szkodzi naszemu organizmowi na wiele sposobów. Większe ryzyko cukrzycy, chorób układu krążenia czy schorzeń wątroby to tylko czubek góry lodowej. Jakie są skutki otyłości? Czy masz ich pełną świadomość?

     objawy chorób kardiologicznych

     Objawy chorób kardiologicznych – znane i nieznane

      Wielu osobom schorzenia kardiologiczne kojarzą się z bólem w klatce piersiowej, kołataniem serca czy podwyższonym ciśnieniem. Objawy chorób kardiologicznych są jednak bardzo różnorodne i nie zawsze łatwo je zauważyć.

      jak się przygotować do pobrania krwi

      Jak się przygotować do pobrania krwi?

       Jak się przygotować do pobrania krwi? Czy pić dużo wody, a może nie pić? Czy można coś zjeść? Czy można brać leki? Przedstawiamy zalecenia przed badaniem krwi.

       Call Now Button