Przejdź do treści

Opinie naszych Pacjentów

Jestem pełna uznania i podziwu dla Pani Malwiny Gniadzik za jej zaangażowanie w wykonywanie swoich obowiązków, w tym za okazywaną w codziennej pracy ogromną życzliwość i pomoc dla pacjentów, w szczególności w zakresie umawiania wizyt lekarskich. Jestem głęboko przekonana, że praca Pani Malwiny przynosi wymierne efekty dla Państwa spółki i jest wyraźnie odczuwalna również przez innych pacjentów, którzy w mojej ocenie także czerpią ogromną satysfakcję z pracy Pani Malwiny dla której najważniejsze jest dobro oraz zadowolenia pacjenta.

Magdalena J

Właśnie zakończyłam rehabilitację w ocenianej przychodni. Życzyłabym każdej rehabilitowanej osobie takiego podejścia młodego zespołu do pacjenta jakie mnie spotkało. Rehabilitanci w pełni zaangażowani w pomoc i obsługę pacjentów,wyrozumiali i zawsze uśmiechnięci. I nie jest to przypadek jednego turnusu. Rehabilituję się w tej placówce już czwarty raz i zawsze wychodzę z zabiegów zadowolona. Serdecznie polecam.

Ewa R

Zespół rehabilitacyjny to wysokiej klasy specjaliści. Za przywrócenie do sprawności po rekonstrukcji więzadła dziękuję szczególnie Pani kierownik Jadwidze i Michałowi Śledzianowskim!

Adam T

W dniu 24.02.2017 r. zjawiłam się w przychodni w rejestracji ogólnej kilka minut po 18 i pomimo tej godziny, zostałam bardzo miło obsłużona przez Panią Maję i Panią Marzenkę (które nie chciały zdradzić mi swoich imion) takie były skromne i jak zawsze miło i cierpliwie mnie obsłużyły. Pacjentka (wieloletnia) tutejszej przychodni

Zenona S

Chcialbym polecic pracownie rehabilitacyjna- trafilem tu z polecenia od znajomego ktory byl tu rehabilitowany. Po zabiegu operacyjnym rekonstrukcji wiezadel i szyciu lakotki co turnus widze poprawe(w 2021r. mialem to samo, tylko robione prywatnie i na 2 nodze i niestety tam rehabilitacja byla bolesnym i mniej efektownym przezyciem). Mila atmosfera, pracownicy zawsze pomocni, rehabilitacja nie boli, zawsze zmotywuja do pracy i mimo iz jestem spiochem, to wstawanie rano na Tużycką jest zawsze przyjemnoscia! Pozdrawiam!

Michał M

W imieniu Rodziców i własnym, chciałam serdecznie podziękować p. Elżbiecie Tosik za serdeczne zajęcie się pacjentem - moim ojcem. Dzięki jej zaangażowaniu i wyjątkowo profesjonalnemu przyjęciu, tata trafił do szpitala na oddział intensywnej terapii. Pani doktor zajęła się nim lepiej niż lekarze z pogotowia ratunkowego, którzy kilka dni wcześniej byli wezwani do domu. Piszę o tym, ponieważ w szpitalu, podczas obchodu, profesor zwrócił uwagę studentom medycyny na błąd popełniony przez pogotowie, a poprawiony przez lekarza z przychodni. Pani Tosik została przedstawiona jako wzór do naśladowania przyszłym adeptom medycyny. Ojciec mój trafił do Waszej przychodni w dniu 1 grudnia 2016 roku i dzięki pani Doktor oraz serdecznemu zaangażowaniu pań Rejestratorek możemy cieszyć się z obecności taty w naszym życiu. Pozostaje nadal w szpitalu, ale stan zdrowia na tyle się poprawił, że niedługo będzie mógł wrócić do domu.

Beata K

Call Now Button