Przejdź do treści

Internista – poradnia Targówek Warszawa

Zakres działalności poradni

W MEDICERS możecie Państwo korzystać z usług  doświadczonych lekarzy internistów i medycyny rodzinnej. Konsultacje odbywają się w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia (bezpłatnie), a także prywatnie oraz w ramach abonamentów naszych partnerów medycznych: PZU, Allianz, Mondial Assistance.

Internista czyli lekarz chorób wewnętrznych zajmuje się całym procesem leczenia, zaczynając od profilaktyki, przez diagnostykę np. chorób serca i układu krążenia, układu oddechowego, rehabilitację i kontrolę. W naszym centrum wykonywane są kompleksowe badania analityczne, kwalifikacje do szczepień dla dorosłych i dzieci, badania diagnostyczne.

Konsultacje internisty:

  • W ramach NFZ
  • Prywatne
  • W ramach abonamentów medycznych
 

Szanowni Pacjenci!

W ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej przychodnia Medicers przyjmuje pacjentów w godzinach od 8.00 do 18.00. W pozostałych godzinach, czyli od 18.00 do 8.00 należy zgłaszać się do Nocnej Pomocy Lekarskiej (NPL). Poniżej podajemy najbliżej zlokalizowane placówki: 

  • Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Praga-Północ, Ul. Dąbroszczaków 5A, tel. 22 619 19 17
  • Poradnia Rodzinna Zdrowie , ul. Kondratowicza 27 B, tel. 22 749 10 10
Call Now Button