Przejdź do treści
Nasze pielęgniarki 

Renata Liśkiewicz

Położna

Położna Środowiskowo-Rodzinna

Praca jest dla niej przede wszystkim pasją i powołaniem. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując na Oddziale Patologii Ciąży w Instytucie Matki i Dziecka oraz na Oddziale Ginekologii, Oddziale Położnictwa oraz Sali Porodowej w Szpital u Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie. Sprawuje opiekę nad noworodkiem i kobietą w każdym okresie życia (okres prekoncepcyjny, ciąża, połóg oraz wszelkie schorzenia ginekologiczne, okres menopauzy i postmenopauzy).

Na co dzień w gabinecie Położnej pobiera cytologię oraz wymazy ginekologiczne, a także udziela porad kobietom w ciąży, przygotowując je do porodu oraz połogu. Odbywa wizyty patronażowe w domach, na których wspiera mamy w tematyce laktacji, pielęgnacji noworodka i całego okresu połogu.

Wykształcenie

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoją wiedzę i umiejętności nieustannie aktualizuje, poprzez uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach. Ukończyła kursy Leczenia ran oraz kurs EKG. Posiada ogólnopolski certyfikat w zakresie pobierania wymazów cytologicznych.

Call Now Button